Transport

Nasze usługi transportowe obejmują szerokie spektrum - od mniejszych zleceń na terenie Krakowa i okolic, po specjalistyczny transport ciężarowy na terenie całej Unii Europejskiej.

Nasz transport

Prawdziwą siłą napędową firmy ALMET jest ciągła satysfakcja z rozwoju. Realizując codzienne zlecenia, udowadniamy sobie, naszym Partnerom oraz firmom, z którymi współpracujemy, że nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Nasza oferta jest nastawiona na  transport drogowy, krajowy i międzynarodowy, z wykorzystaniem ciągników siodłowych z naczepą (firanka, plandeka), samochodów wyposażonych w urządzenia hakowe i żurawie przenośne, jak również ciężarówek z windami hydraulicznymi.

Realizujemy usługi "drobne", takie jak transport samochodami o ładowności do 3,5 tony, na terenie Krakowa i okolic. 

Jednocześnie, na terenie całej Unii Europejskiej zajmujemy się specjalistycznym transportem ciężarowym (od 12 do 24 ton ładowności), w tym transportem kontenerowym o objętości od 7 do 36 metrów sześciennych oraz przewozem materiałów sypkich.

Transport międzynarodowy

Oferujemy przewozy ładunków drobnicowych (częściowych), poprzez ładunki całopojazdowe oraz ponadgabarytowe lub przewóz kontenerów. Realizujemy transport na terenie kraju, oraz w całej Europie i poza nią. Współpracujemy z agencjami celnymi i pomagamy w dopełnianiu formalności związanych z wysyłką towaru poza Unię Europejską.

Dokładamy wszelkich starań aby przewóz odbył się terminowo i bezpiecznie. W tym celu współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami przewozowymi. 

Wyburzanie, wywóz gruzu

Oferujemy usługę odbioru i unieszkodliwienia odpadów z remontów, wywozu gruzu i innych materiałów. Prowadzimy również prace wyburzeniowe i przygotowawcze pod inwestycje.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie zbierania i transportu:

  • odpadów gruzu i tynków
  • odpadów budowlanych
  • odpadów wielko-gabarytowych
  • odpadów poprodukcyjnych
  • ziemi, asfaltu, cegły
  • trawy, korzeni, gałęzi
  • styropianu, plastiku

Odpady transportujemy za pomocą kontenerów o pojemności: 7 m³, 15 m³, 28 m³ oraz 34m³. 

Wywóz Odpadów Komunalnych

Zajmujemy się wywozem odpadów komunalnych od Klientów indywidualnych oraz od podmiotów gospodarczych. 

transport